Dlaczego my ?

Wiele niezapomnianych doznań i emocji czeka na każdego, kto przyjedzie na Riwierę Turecką


Masz rodzinę , małe dzieci , jesteś seniorem, studentem? Szukasz ciekawych miejsc i pomysłów na spędzenie czasu wolnego poza hotelem? Dla każdego mamy coś do wyboru. Oferujemy tanie wycieczki, które można zarezerwować na naszej stronie lub telefonicznie. U Nas nie wpłacasz zaliczki przed wyjazdem. Opłaty dokonujesz w dniu wycieczki u przewodnika. Skupiamy się na zwiedzaniu jak największej ilości miejsc. Jeśli lubisz sklepy to nie z nami, my uważamy, że zwiedzanie to najważniejszy punkt programu wycieczki. Zorganizujemy Wam czas wolny wg waszych upodobań i gustów, tak aby każdy znalazł coś dla siebie. Jesteśmy polsko-tureckim, lokalnym biurem podróży, z dużym doświadczeniem działającym w Turcji. Obsługujemy rejon Riwiery od Alanyi, przez Side, Belek do Antalyi.


Organizujemy wycieczki fakultatywne z regionu Alanya, Mahmutlar, Konakli, Okurcalar, Side, Manavgat, Belek, Lara, Kemer Antalya.
Z nami możecie również zwiedzić prawdziwą Azję. Organizujemy wycieczki objazdowe, dzięki którym możecie zobaczyć Turcję po stronie europejskiej i częściowo azjatyckiej. Zabierzemy Was w najpiękniejsze i najciekawsze zakątki Turcji.
Dla chętnych organizujemy trekking po górach, dolinach Kapadocji, a dla miłośników narciarstwa – zimowe zjazdy w Turcji.

Podczas każdej wycieczki będzie Wam towarzyszył przewodnik polskojęzyczny.


Wycieczki z biurem podroży Adampol Travel to przede wszystkim profesjonalizm, punktualność i życzliwość. Na życzenie klienta zorganizujemy indywidualnie dobrany program wycieczki.

Czytaj więcej


Wycieczki Fakultatywne organizowane przez
Lokalne Biuro Podróży w Turcji z siedzibą w AlanyiUWAGA !!!Od dnia 19.04.2022 do Turcji Polacy wjadą bez paszportu. Wystarczy dowód osobisty.

* Jako jedno z nielicznych Biur Bodróży w Alanyi organozujemy dla Państwa wycieczki fakultatywne (przez cały rok ) od Stycznia do Grudnia.