Rezerwacje

Rezerwacje

Rezerwacji wycieczek można dokonywać przez Internet, formularz rezerwacji, email, telefon, WhatsApp, Viber, Signal, messenger czat oraz sms. Rezerwację uznaje się za pełną, jeśli klient poda obowiązkowo pełne dane: imiona i nazwiska uczestników, pełna nazwę hotelu oraz miejscowość (ze względu na podobne nazwy), numer telefonu komórkowego, który będzie działał na terenie Turcji oraz w przypadku dzieci ich wiek. Warunkiem niezbędnym do uczestniczenia w wycieczce jest posiadanie potwierdzenia udziału w postaci wiadomości sms lub e-mail. Potwierdzenie sms e-mail może być wystawione na kilka osób łącznie. Potwierdzenie zawiera nazwę zamawiającego, nazwę wycieczki, hotel , datę i godzinę zbiórki oraz kwotę do zapłaty. Płatność gotówką w € (euro) $ (dolar) Try (lira turecka)

lub kartą płatniczą w dniu wycieczki u przewodnika.

Każdy uczestnik zobowiązany jest do podania swojego numeru pokoju hotelowego po zakwaterowaniu w Turcji celem potwierdzenia i uzupełnienia rezerwacji sms-em (WhatsApp) na nr (PL) +48 796-69-22-69 (TR) +90 534 675 20 78

W przeciwnym razie uczestnik może zostać nieodebrany na wycieczkę fakultatywną.

O terminie odbioru wysyłamy do Ciebie informację sms lub e-mail
Rezerwacja wycieczki odbywa się poprzez naszą stronę. Dokonaj rezerwacji wybierając wycieczkę, wybierając termin oraz dostępne warianty wpisując je w formularzu rezerwacji.

Płatność dokonujecie Państwo w dniu wycieczki u przewodnika lub kierowcy.
Jesteś w Polsce dzwoń pod nr tel ±48 796-69-22-69

Jesteś w Turcji dzwoń poprzez aplikację WhatsApp +90 534 675 20 78, +48 796-69-22-69

Aby złożyć rezerwację wymagane są imię i nazwisko, hotel wraz z nr pokoju, telefon kontaktowy oraz preferowaną datę wycieczki. Rezerwacja możliwa jest zarówno z Polski jak i z Turcji.
Aby złożyć rezerwację wymagane są imię oraz nazwisko, hotel wraz z numerem pokoju, telefon kontaktowy oraz preferowaną datę wycieczki. Rezerwacja możliwa jest zarówno z Polski, jak i z Turcji. Oddzwonimy w najkrótszym możliwym czasie!